Как не принимать все близко к сердцу?

Анжела 24.05.2013

Доброго дня! В мене проблемка: я дуже вразлива до всього. Я наведу приклад : я зустрічаюсь з хлопцем і як тільки він дукись іде в гості чи ще кудись я дуже сердюсь..майже плачу і нічого не можу з собою зробити..є ще інший приклад коли мені кажуть на мої помилки я ж знову починаю плакати..Чи могли б ви мені дати пораду..як не приймати все так близько до серця?))) надіюсь на допомогу)) зарання дякую!*

Вам варто задати собі запитання: що для вас є виявом уваги? Що для вас означає "любов"? І ще - чого ви боїтесь у ставленні інших по відношенні до вас?
Така "вразлива" реакція - це спосіб щось сказати оточуючим. А от що ви їм хочете сказати -  вам видніше:)

Короцинская Юлия Анатольевна, психолог Винница