Как вернуть девушку?

Vitalij 17.02.2013

Доброго дня....я з своєю дівчиною зустрічався 2 роки, нещодавно вона мене покинула.......я впав у депресію я ніяк неможу бути без неї, в мене навіть виникають думки про самогубство.....допоможіть міні як її забути????? І як мені її повернути??? Вона тепер зустрічається з іншим.....

Уважаемый Виталий! Вы хотите того, что уже не вы ваших руках. Зачем вы тратите свою энергию на то, что уже в прошлом? Учитите свои ошибки и идите дальше.