Как сохранить семью?

Анна Ковтонюк 15.01.2013

Доброго дня мене звати аня мені 21 рік, проживаю в АРК.сама я з хмельницької області.переїхала сюди заради коханого.живем з ним майже 1,5 року. недавно я завагітніла ми дуже чекали цієї дитинки.але сімейного благополучя в нас не має. у нас завжди виникають конфлікти в деяких вина я в деяких він.я хочу поїхати з віци а він не хоче.радує те що вийду на роботу посижу 3 годині з кимось поговорю і день мій так проходить(чоловік зараз в києві на роботі).декілька днів назад ми знов пересварились і на цей раз конкретно. він сказав що більше не може так жити йому це надоїло.я дуже сильно його кохаю я без нього не уявляю свого життя. я цілком залежу фінансово від нього. розмовляли по телефону він заявив що не знає чи хоче цю дитину.в нас пішла мова про розлучення. я сказала що ніякий розвод оформляти я не буду підписувати документи теж.я дуже хочу вберегти сімю я дуже хочу щоб дитина росла в повноцінній сімї. допоможіть дуже вас прошу!!!!!!!

 Здравствуйте, Аня.

 Беременность, предстоящие роды - это всегда кризис для пары и проблемы в отношениях в это время обычно заостряются. Вы не пишите в чем суть ваших конфликтов. Ясно только то, что Вы от мужа очень зависимы и не только материально.  Похоже что покинув родные края, как Вы пишите "ради мужа" ответственность за это возложили для него. Чтобы я советовала - это повышать свою автономность. Прислушиваться к себе и искать еще другие смыслы и ценности в жизни, кроме мужа и семьи уже на том месте, где Вы живете сейчас.  Это очень важно. Признать, что выбрав этого мужчину себе в мужья и отцы ребенка, Вы также выбрали новую жизнь и переезд, и это Ваш личный выбор. Находите себе поддержку и среди других людей - друзей родственников. Приходите на психотерапию.