Разница в возрасте

Оля 18.09.2011

Мені 14 років, а моєму коханому 23роки! У мене є старший брат, йому 20років!!! Мої батьки проти щоб ми були разом!! Друзі проти! Тільки одна моя найкраща подруга не проти! Я незнаю що мені робити?:( мені морально тяжко, всі на мене тиснуть!.....

Шарова Олеся Вячеславовна

Здравствуйте, Оля!

Достигните совершенолетия, чтобы нести ответственность за ваши действия. А потом решите уже, как вам быть. С Уважением Олеся.

Доброго дня, Олю! Людина у Вашому віці може кохати, але не має соціально-юридичного права до 18 років приймати особисте рішення стосовно свого особистого життя. За Вас відповідають батьки. Поки ви не можете юридично бути разом, можна знайти спосіб спілкування, який підійде усім. За ей час ви зможете також перевірити свої почуття.