Жигитiм менiмен тек сол ушiн гана жюрiп жюр ме?

Айсезим 17.08.2011

Салеметсиздер ме? Менин есимим Айсезим. Мен биыл 11сынып битирдим. Алматыга окуга барам. Жигитим бар,екеумиз жакын карым катынаста болып койдык. Казир катты окинем. Артынан бул улкен куна екенин билдим. Сол ушин намазга жыгылдым, бирак жигитим маган кайта жакындагысы келеди. Енди жатпайм десем ренжиди, оны жаксы корем, айрылгым келмейди. Калай истесем болады? Кейде ойлайм, сонда менимен осы ушин гана журип жур ма деп. Отинем, акыл кенес беринизши. Рахмет!

Кайдарова Асель Абду-Алиевна

Саламатсын ба, Айсезим! Мен казакша еркин сойлей алмаймын, бырак кешкене жазаламын.  Егер сенын жигитын сены сыйламайды, ол сены мен тек гана секс ушин журеды. Сен озен оте жассын. Калай десен, солай ысте. Сенын жигит ренжысын. Нагыз жигит оз кыздын сезимдерды  сыйлау керек. Сен неге улкен куна билдин? Сен ешбыр ыстеги кунали емессын. Менын казак тилин кешыр. Саган сэт тилеймын!