Встреча с мамoй

Ярослав 25.07.2017

Перед сном я застелив постіль, і пішов пити чай. Через деякий час прийшла мама і випхала мене в мою кімнату сказала перестиляти ліжко. Я запитав чого? Мама сказала бо я тобі не вірю що ти застеляв ліжко. Мама зібрала мою постіль і викинула через вікно посміхаючись і сміючись. Потім почала шукати в мене в шафі свою вішалку. Не знайшовши накричала і пішла.Це не перший раз мені це набридло.Після була дискусія з відчимом. Я попросив шоч іноді казати будь-ласка, і дякую за те що я роблю для них. Дядя сказав що я нічого не роблю. Хоч це зовсім не так. Мені 15 учусь в школі живу в багатодітній родині. Я найстарший. З усіх 3-ох братів. Мені набридло так жити!

Чубар Валентина Васильевна

Ярослав, доброго дня!

Іноді поведінка батьків по відношенню до своїх дітей не залежить від поведінки дітей, а іноді залежить. Подумайте над цим. Якщо ви зможете визначити і змінити те, що залежить від Вас і спокійно реагувати на те, що від Вас зовсім не залежить, ситуація зміниться.

З повагою,

Чубар Валентина Васильевна, психолог в Киеве