Как объяснить ребенку?

Тамара 05.07.2016

Доброго дня. Дуже надіюсь на вашу допомогу.У мене є донечка,їй 6,5. Дитина дуже залежить від чужої думки (я маю на увазі саме друзів). Для прикладу: у моєї дитини є подруга,коли вони гуляли на вулиці,подруга захотіла вишень,підговорила мою дитину,та вже полізла рвати вишні, роздерла футболку,поцарапала руку. Бавляться мяч відкотився в кропиву,подруга не йде, пішла в кропиву моя дитина. Захотілось щось в магазині, подруга по гроші додому не побігла, а відправила мою дитину до мене по гроші. І таких ситуацій безліч, це не відноситься до всіх друзів, а до тих, з ким вона найбільше дружить. Невже це залежить від того, що дитина почувається недолюбленою? Але вона в сімї одна дитина,одна внучка і всі її дуже люблять. Надіюсь на вашу відповідь, наперед вдячна.

Уважаемая Тамара!  С удовольствием ответила бы на Ваше письмо, но пишу только по-русски, украинского языка не знаю. Да и сайт русскоязычный.

Александрова Елена Александровна, психолог г. Абакан