Доброго вечора(дня) мене завти Альбіна а чоловіка Вася нам 21 рік ми з чоловіком живемо разом вже 3роки з початку все було добре а потім в мене бабця захворіла і злягла а я як внучка залишилась за нею доглядати ніде не працюю сиджу дома з бабусею чоловік приходить додому постійно не задоволений в нас постійні сварки спочатку він сварився що я не працюю а тепер взагалі не поважає мене.цілий день все добре не сваримось але тільки блище до вечора його як міняє шукає любу причину мене задіти.
Нам допомагають мої батьки ми живемо в мене і при любій сварці він каже ну да ти ж в себе дома.
я йому кажу що кохаю його він каже добре мені дуже боляче підкажіть що могло статись що мій чоловік почав так ставитись до мене ?