Мене звати Лариса, мені 18 років і часто я спостерігаю що я стаю все більше роздратованою і дратує мене більше різні дрібниці і причиною цього є те що я незадоволена собою в першу чергу тобто деякими вчинками а скоріше думками а оточуючихх перепевнюю що я хороша адже для мене так важлива думка людей
Проблема 1: я намагаюся завжди бути хорошою ,всім допомогати в будь яких ситуаціях ,навіть тоді коли я цього не хочу ,я допомогаю ,впевнюю себе, що так правильно. Інколи мені здається що люди цим зловживають і це мене дратує ,але якщо я не допоможу то мучить совість. А ще я просто невмію відмовляти. Можливо я просто не хочу щоб про мене погано подумали , мені здається я надзвичайно залежать від думки оточуючих.
Як думаєте чи можна вирішити дану проблему?
Проблема2: Часто я намагаюся тримати себе в руках і коли стається якась проблема я ніколи не зриваюся на малознайомих людей, а навіть навпаки завжди з ними дуже любязна і все таке...
А от близьким моїм так не щастить я можу триматися , триматися але вкінці я таки зриваюся і стриматися не виходить; пізніше я жалію за те і навіть можу докоряти себе і ця проблема мене дуже гнітить.
Чи можна виявити причину такої поведінки?
Я намагалася донести основну думку свого стану надіюся на кваліфіковану допомогу.