Доброго дня!
Мені 19р.Ось уже півроку зустрічаюсь з хлопцем який мені дуже подобається і в якого я закохалась. У нього до мене такі ж почуття. Але проблема в тому, що у мене не було ще сексу. З попередніх хлопцем я зустрічалась кілька років, ми займались петингом (як і верхнім, так і нижнім), він хотів сексу, але я відмовлялась, бо боюсь завагітніти (сумніваюсь в безпеці презервативів і боюсь піти до гінеколога на прийом, щоб виписав мені якісь таблетки-контрацептиви). З колишнім хопцем мала неприємний досвід, бо думала, що завагітніла (від петингу!!! знаю, що нерозумно звучить. але була підлітком і багато чого не розуміла). Саме через той стрес який пережила в підлітковому віці я вирішила, що до весілля не буде ніякого сексу. Трималась, трималась і ...розійшлась з колишнім, бо він не витримав без сексу і зрадив з іншою.
А я познайомилась з чудовим хлопцем, якого дуже люблю, кілька разів ночував зі мною на одному ліжку і натякав на секс, але я заперечувала, бо боюсь. Боюсь признатись, що він буде першим (йому 21р)і ще не впевнена чи є у мене дівоча плівка, бо не знаю чи "чарівні пальчики" мого колишнього зруйнували її чи ні.
Що мені робити? Мені скоро буде 20р, а сексу з коханою людиною боюсь, боюсь завагітніти, боюсь його перелякати і розчарувати своїм першим разом. Будь ласка, підкажіть що робити.