Как правильно поступить?

Вікторія 11.11.2013

Доброго дня. У мене проблема в сімї. Мої мама з татом одружені 24 роки. І на даний момент тато занадто захоплюється алкоголем, морально дістає маму кожного дня і меншу сестру(я уже живу не з ними). А не так давно його запої перейшли у нову стадію - він почав піднімати руки на маму. Ми всіма силами старались вивести його з цього стану - возили до лікарів і.т.д, але нічого не допомагає. Ніби розуміємо, що життя з ним уже не буде, але важко зважитись на те щоб піти від нього. Один день - він гонить всіх з хати, інший - каже, що від нього всі відцурались і нікому він не потрібен(давить на так звану жалість). Підскажіть будь ласка, як нам краще поступити і як зважитись на важливий крок? Дуже дякую.

Вікторія, доброго дня Вам!

З Вашого листа бачу, що ситуація в сім,ї важка, але з досвіду знаю, що вирішити її точно можливо, якщо є до цього бажання.На Ваше запитання: "Як нам краще поступити?" відповім, що не знаю, та й не в праві за Вас ВСІХ вирішувати... ви ж не малі діти, і, тим паче, не мої...це Ваше житя і варишувати Вам. І Вам не раджу вирішувати за всіх у своїй сім/ї - це точно може ще більшє нашкодити вашому сімейному становищу.  Все що можу Вам запропонувати це в індивідуальній беседі з Вами розібратися у Ваших сімейних відносинах, для того щоб Ви зрозуміли в якому напрямку діяти САМЕ ВАМ, щоб вирішити данну проблему.

Якщо буде намір попрацювати - зв,яжіться зі мною по телефону.

Всього найкращого.

Юкиш Людмила Александровна, психолог Ровно