О себе

Меруерт 06.11.2013

саламатсызба.мен жасым 26да 2 балам бар турмыс курганыма 3жыл болды.казир уйде дикреттемин.басым толган ойлар.коп ойлана берем болатынга да жай нарсеге де.кейбир кездери отип жаткан омирим тус секилди ал тусип оним секилди сезим эмоция конил куйим жок болып турат куйеум омири сен кулмейсин деп айтад кейде баларыма да карагым келмей калат.откен кезлерди коп ойланам куйим алдап журген сиякты ойткени олай ойлайтыным 1-2рет мен кыдырып кеткенимле журген кыздарымен кездескенин коргм содан бери сенбей калгам мени суймейма деп те ойлап калам конилинен шыкпайым ба киеумнин блм басымда каша.озимдижогалтып алган сияктымын бурынгы Меруерт болгым келет бул конилсиз омирден шаршап кеттим ойыма артурли ойлар келе берет сиздин катты комегиниз керек сиздин акылынызды тындагым келет маган не болган.сизден жауап кутем рахмет

Джаманкозова Билимкан Курмангаджиевна

Салеметсиз бе, Меруерт. Бурынгы Меруерт кандай еди соны есинизге тусириниз. Куйеуиниздин айткан создерине ман бериниз. Мен сизге саттилик тилеймин!

Джаманкозова Билимкан Курмангаджиевна, психолог Алматы