Как мне быть?

оля 28.08.2013

Сьогодні тато з мамою мали йти в магазин коли вони йшли все було добре а коли вони прийшли вони вже сварились я вияснила чому

виходить мама сіла на дієту і коли вони купляли продукти мама сказала

що бачила дієтичні пластівці але тато не зрозумів що мама хотіла їх купити вони приїхали додому і почали сваритись ніби тато не дбає

про маму тепер коли тото взнав що мама хоче їх купити вирішив піти в магазин купити ці пластівці але мама кричить нетреба для мене нічого поможіть меені їх помирити

Бондарева Светлана Павловна

Здравствуй Оля!
Мне понятно твое желание помирить родителей, но они взрослые люди, поэтому будет лучше, если они разберутся с этим сами. Единственно, что ты можешь им сказать, это рассказать о своих чувствах, которые появляются у тебя, когда родители ссорятся.

Бондарева Светлана Павловна, психолог Алматы