- Опишите проблему
- Получите ответы
- Выберите лучшего психолога
- Быстрое решение проблемы
- 480 ₽ за 5 и более ответов
- Гарантия сайта
- Анонимная консультация
- от 2000 ₽ за 50 минут
- Гарантия замены психолога
Доброго дня! Мені 14 років, я з міста Києва. Нещодавно в мене виникла одна проблема, що виникає майже в кожної дівчини мого віку. Можливо Вам здасться моя проблема безглуздою або навіть смішною, але це турбуємене вже напротязі місяця і я навіть не знаю з ким мені порадитсь тому звертаюсь саме до Вас! Я закохалая в хлопця з моєї школи, але він подобається і моїй подрузі. Щоб зацікавити його, я використовувала всі можливі метоли, але все марно! Згодом, я вирішила написати йому першою, але він не відповів мені і на наступний день також! Зараз закінчився навчальний рік і це означає, що я більше ніколи його не побачу! Допоможіть мені, будь ласка! Порадьте мені, що мені робити, як з ним почати спіокуватися, якщо я навіть з ним не знайома!