Я не хочу стать геем

дамир 10.05.2013

Мен бул баледен калай кутыларымды билмеймин мени бари гей педик деп айта береди бирак мен ол создерди конилиме алмауга тырысам .себеби мен сенемин бул аурудан айыгам деп.. менин акем жок олип калган бирак менин огей акем бар ол жаксы адам бирак ол маган кызга уксамай журш деп айтад сонда менин акем сондай созайтып турса мен баскасына не дейм. но мен сонда да конилиме алмауга тырысам Мен ойлам менин акем агам жок болганнан кейин осындай халге тустим деп.гейлер деген улдарди жаксы кодеди гой ал мен кыздарга деген сезимим оттай .... менин армандарым коп сонын ен бастысы осы азаптан кутылу нагыз жигит болу ..сизге алланын нуры жаусын отинемммммм маган комектесиниз ше !!!!! мен бул нарседе айыгу ушин не истеум керек айтынызшы .... мен сиздин айткандариниздин барин булжытпай орындаймын .....казакша жауап берсениз маган тусиникти болар ед.............................

Салеметсымбе Дамир, сенын хатын келды, бырак, быз осы койылган сурктарынды  екеумыз талкылап сойлестык кой. Адамдардын созыне конылынды  болмеуге тырысу керек. Олардын айтакндары шындык деп карсалуга болмайды. Озыннын  сезымын гана бул жерде  ен манызды нарсе деп табылады. Озын жазып турсын, мен кыздарга  конил болем деп, ен дурысы да шындыгы да осы болады, озыннын ойларын, озыннын сезымин. Огей акеннен сондай соз тагы айткан кезде, сен сол кезде сурак кой-" Него сыз  маган осы созды айттыныз, как меным дене кимылым ба, сойлеген созым бе,  касиеттым кыз балага  уксаттып турсыз?"  Акен озынын  коз карасын сол кезде айтатын шыгар. Алган жауабын жаксылап тындап, озын не озгерталасын,соныда ойластыр. Кандай болса да , озгерем деген адам, коп нарсены озгерталады, озынын пеилы болса оган. Сау бол, баре де жаксы болады.

Бекежанова Ботагоз Искракызы, психолог Алматы