Как помириться с парнем?

Ольга 02.03.2013

Він до мене ставився дуже добре. Але я його вгадала пароль ВК. І через місяць сказала про це. Він мені дуже довіряв. А з його сторінки в контакті переписувались інші хлопці Це я точно знаю. Але дізналась про це після того як показала йому ці всі повідомлення на його сторінці. Він сказав що хоче щоб в нього була така дівчина щоб довіряла йому а не провіряла. І ми розійшлись. Своїм друзям він говорить що вже не хоче зімною миритись. А я все зробилаб щоб бути з ним знову. Але якщо він сказав що не помириться то так і зробить. Будь-ласка поможіть . Що йому сказати щоб він мене пробачив і захотів до мене приїхати поговорити?

Овсяник Людмила Михайловна

Що йому сказати щоб він мене пробачив і захотів до мене приїхати поговорити?

Ольга - один в любви -не воин.  Отношения, построенные на влюбленности - краткосрочные. Чем отличается влюбленность и любовь - СМ ЗДЕСЬ