Я запутался, что делать?

Володя 11.06.2012

Здраствуйте!в мене склалась така ситуація,що я влюбився(я так думаю та відчуваю).Це вже тривае 2роки,ще до армії я в мене був сильний потяг до неї.І зараз коли прошов час всерівно постійно про неї думаю,мені 21рік,а їй 27років!В неї свое життя,інша любов,проблеми...Я неможу їй сказати я тебе люблю,бо страшно.Сьогодні ходили на каву вона вважае мене своїм хорошим другом і ми постійно спілкуемось!

Недано я випив,і написав їй що закоханий в неї,вона відписала ))!я її не достойний,не заробляю багато,навіть менше від неї!сміх-жених хренів.Вона знае про мої почуття,але мовчить,можливо чекае коли я зроблю перший крок?Я запутався,як сказати,що робити?

Комарова Вера Леонидовна

Володя, я постаралась перевести письмо на русский язык и вот что хочу сказать: у женщины есть "своя жизнь, другая любовь, проблемы" и Ваше признание ей, взрослой женщине (по сравнению с Вами) - неожиданно! Скажем так.

"Вона знае про мої почуття,але мовчить" - она знает про Ваши чусвства, но молчит? Разве? "Вона відписала ))!я її не достойний,не заробляю багато,навіть менше від неї!сміх-жених хренів"!

Важно разобраться с тем, для чего Вам отношения со взрослой женщиной (6 лент разницы в этом возрасте - многовато, позже - сглаживается разница)? Причем занятой отношениями с др.мужчиной (как я поняла)...

Может ситуация для того, чтобы продвигаться в профессии, зарабатывать, взрослеть..!? Просто нетрезвое "люблю" на неё не произвело впечатления:((, женщинам важны и поступки!