Злюсь на парня

Ольга 30.11.2017

Я вже 3 роки зустрічаюся з хлопцем, вже більше року ми живемо в різних містах і бачимось лиш на вихідних чи під час відпустки. Останім часом я помітила, що майже щодня злюся і агресивно ставлюся до нього, мені здається, що він мало приділяє мені уваги. По тел .говорим лиш у вечері приблизно 30 хв. Після його слів "я хочу спати, надобраніч" на мене просто нахлинає хвиля якоїсь злості і не розуміння. Я не знаю з чим це повязано і мені б хотілося позбутися цього але я не можу. Це просто мене вибиває з колії, бо зазвичай я врівноважена та спокійна. А коли він мене питає чого я злюся я не можу пояснити і ще більше дратуюся.

Главацкая Ирина Викторовна

Доброго ранку!

Пані Ольга, можу припустити, що Вас дратує саме ситуація роздільного проживання.

3 роки, відносини мають розвиватися. Ви мабуть чекаєте від свого хлопця певних дій...а їх досі не має.

Що робити? - Тільки одна порада - Вам потрібно відверто поговорити з хлопцем. Життя не має перетворитися на постійне очікування. І якщо Ви погоджуєтесь чекати, то маєте розуміти, що саме Ви чекаєте та коли отримаєте бажане.

Психотерапевт,сексолог,кпт-терапевт(скайп)
Ирина Главацкая
г.Одесса