Не понимаю родителей

Олеся 01.03.2016

Мої батьки не дозволяють мені щоб я запросила свого хлопця до себе,мені скоро 16,йому 21,ми кохаємо один одного,але він дуже хоче завітати до мене на чашку кави)але батьки не дозволяють,не розуміють нас,я не знаю що робити)адже вже була така ситуація,що я відмовляла,находила причини що не можу)але тепер що мені робити?адже я так хочу бути з ним,познакомити його з батьками) що мені робити?як правильно зробити???допоможіть будь ласка):))чекаю відповіді)

Олеся,здравствуйте,вы пишите,что ваши родители категорически против ваших отношений с молодым человеком,верно?Боятся ваших встреч на едине,так?Вы пишите,что хотите познакомить ваших родителей с парнем,а он хочет этого знакомства?Для начала,вам просто необходимо обсудить сложившуюся ситуацию с парнем.Объясните,что вы не против чашки кофе  ,однако родители его не знают и потому доверять ему не могут.

Елена Пальчикова,психолог,кинезиолог,коуч детей и подростков Краснодар