Мої відносини з хлопцями

лера 10.05.2011

У мене проблеми із хлопцями. Мені постоянно здається , що хлопці мене люблять. Але я не зрозумію кого я люблю. Бо коли я добиваюся любві хлопця він мені стає безразлічний. І я немогу оприділиться . Ще я люблю коли на мене хлопці обращають вніманія і я почінаю взаімно до них клеїться хоча розумію що ніяких відносин не може бути вони мені просто друзі .

Хоча більшість хлопців думають навпакі . це моя найбільша проблема . я навіть замічаю що я цим горжуся ,що до мене стоко пристають хлопців я навіть з подружками посварилася за хлопців. Бо я сама бачу що я дуже високо злетіла. я всегда думала як це відмовить хлопцю щоб зустрічаться, але зараз я зрозуміла що це дуже важко ,адже хлопці тоді наче звіріють , почінають погано спілкуваться, але я цього нелюблю. І тоді я впаніці що робить. я так заплуталася. надіюся що ви мені хоч допоможете..

Овсяник Людмила Михайловна

Лера, отношения с парнями без любви,  а только на волне влюбленности - не приносит радости и Вы это сами ощущаете.

Влюблённость и любовь — это разные вещи.

Способность к любви возрастает наравне с ростом личности.

Влюблённость связана с животной природой человека, любовь — связана со  зрелостью  человека.

Для того чтобы влюбиться: достаточно пустить всё на самотёк и дать себе волю.  Что Вы и делаете.

 В состоянии влюблённости образ другого человека становится наваждением и без него жизнь кажется бессмысленной,  но это быстро проходит.

В любви партнёр присутствует всегда, отношения с ним продолжаются всё время, потому что мы построили или строим вместе с ним саму жизнь.

 Влюблённость  создаёт иллюзию роста, будучи на самом деле только остановкой, временным прекращением невроза.

Любовь по определению являет собой личностный рост.

Подумайте об этом.