Как вернуть прежние отношения?

Аня 16.03.2014

Доброго дня, мене звати Аня, мені 16 років. Я зустрічаюся з хлопцем протягом 2х років. Наші відносини з початку були дуже хорошими, ми приділяли один одному досить багато часу, часто зідзвонювались, розуміли один одного, підтримували!А зараз цього всього не має, куди воно поділося? Я все частіше задумуюся над тим, що нашим відносинам приходить кінець! Адже ми все частіше сваримося, грубіянимо але з тим самим продовжуємо любити один одного, а можливо мені це тільки здається. Але що могло стати причиною таких змін у відносинах не розумію.?! Де поділося те ставленя, та енергія?

Лазаренко Ольга Владимировна

Аня, дійсно з часом усе змінюється. Очевидно, для зміни стосунків були причини. Що це за причини? Потрібно розбиратися в процесі психологічної консультації. Також хочу зазначити, що спочатку, коли люди закохуються, то, зазвичай, дуже ідеалізують одне одного і тоді все гаразд. Є багато енергії, захоплення і радості від зустрічей. Згодом з`являється реальна людина, така, як вона є. Ми починаємо помічати різні її риси, особливості, можливо, не все таке вже гарне чи прийнятне для нас. І тоді може наростати незадоволення. Ще вік 16-ти років - це вік самовизначення, пошук себе, в своїй ідентичності ("хто я в навчанні, в дружбі, в професії, в родині і в любові теж"). Тому стосунки набувають великого значення. Я б рекомендуала порозмовляти на ці теми із людиною, якій можна довіряти. Якщо це буде психолог - чудово.

Лазаренко Ольга Владимировна, психолог г. Луцк