- Опишите проблему
- Получите ответы
- Выберите лучшего психолога
- Быстрое решение проблемы
- 480 ₽ за 5 и более ответов
- Гарантия сайта
- Анонимная консультация
- от 2000 ₽ за 50 минут
- Гарантия замены психолога
Мені подобається мальчик, йому подобається інша дівчина, я не знаю що робити, хоч я і знаю що в нас з ним нічо не буде, не знаю як себе поводити, подобається він вже 5 місяців, на душі дуже тяжко, хочу можливо йому доказати що я для нього підхожу, але не знаю як, так як він сказав що я йому сразу не сподобалась, тому що він подумав що я за всіма мальчиками бігаю, йому сказали шо мені за то й перід нравилось 7,і тепер він мене ненавидить,через це я втратила будь які радості життя,в голові в мене тільки він,і ні про кого думати більше не хочу,я не знаю як його увагу привернути до мене,забувати його не хочу,так як він мені досить сильно подобається,як поступити в цій ситуації не знаю,так як всі кажуть що забудь,а я не хочу,допоможіть