Кайтып куйеуиммен косылгым келетин сиякты не истесем болады?

Жанерке 10.09.2013

Не истесем? Калай жасасам дурыс болады деген сурактар маза бермей койды. Бир жигитпе узак жылдар журыпдим, ол жигитке уйлене алмайтынымды билгеннен кейин, озимнен 11 жас улкен жигитке турмыска шыгып кеттим. Ол жигитти жаксы кормедим, бирак бирге турып, бирге жургеннен сон оны бурынгы жигиттимнен де катты жаксы корип кеттим. Уйде тук истемейтин, соган уйленгели сол ушин барлык нарсени истейтин болдым, нан илеу, камыр жаю деген сиякти т.б. Олда мен жумыс истейтинбиз, кызганып мени жумыстан шыгарып алды. Жарайды деп оганда кондим, солай журе бердик, варотадан шыуыма руксат етпеди,туалетке барсамда артымнан андуды шыгарды, керек десен аке-шешеммен сойлестирмей коюды да шыгарды. Ол калада жумыс жасайтын бир куни жумыска кетип 3 кун бойы келмей койды, артына калага барайын десем атам мен енем уйден шыкпай отырсын деп айтып кеткен куйеуин жибермеймиз деп жибермей койды.3 кун откен сон 4-ши куни келди катты ашуланып кетемин турмаймын деп кетип калдым. Аягым ауыр болатын каты аушданба билмеймин баламды тусирип алдым. Сол кеткеннен бармадым. Куйеуим де келмеди. кайта шапкан жау жаман, кайтып келген кыз жаман дейди гой-елдерден де уят болды Кайтып куйеуиммен косылгым келетин сиякты не истесем болады?

Биржанова Жанат Амантаевна

Жанерке!

Куйеуинизбен косылгыныз келсе - косылыныз. Тек ол озгермейди - соны билиниз. Бурынгыдай карым-катынаска туссениз - бакытты боласыз ба? - осы суракты озинизге койып, жауап берсениз жаксы болар еди.

Киын болса - келиниз - комектесем.

Жанат.