Жигитиммен арамызды не истесем болады

маржан 11.09.2013

салеметсизбе, мен 1993 жылгымын 3 курста класстасыммен жургем казирде журем бирак басында барлык айтканымды иститин казир озгерген бирде бир айтканымды истемит оз дегенин орындаткысы келет казир мулде сыйламаиды мени бирак жаксы корем уйленемиз дит.ал мен оны жаксы корем ол мени озинен кете алмайды деп ойлайды менимше биз жай жай жыныстык катынаста боламыз бирак кыздыгым алынбаган кетем десем коркытат бакытты бола алмайсын менсиз жибермим деп тастап кетсем звондап кунде общагама келип коймаит маза бермит 4 курстан сон уйленгим келет оган катарымдагылар турмыска шыгып жатыр менинде отбасым битиргенсон турмыска шыкканымды калайды узатып бергиси келеди ел катарлы ал ол болса 27 жасымда уйленем дит не истеримди билмим кетем димда озим коркамба бауыр басып калгамба билмим кете алмай жургениме коп болды ол жигитти отбасымда достарымда унатпайды тасташ ол сени багаламаит деп оларды тындамайн десем кадиримди жогалттым тындайын десем баска жигиттермен сойлессем ол жигиттериме тыныштык бермиди маганда не истесем болады

Салеметсызбе Маржан, сиз жигитынызды не ушын жаксы коретынызды озиныз былесызбе? Махаббат журген жерде ешкандай коркыныш болмау керек, тек кана адамнын озынын калаганы болу керек.

Сизды тек кана коркытып, жаткан общежитиянызга келып сизге кадымгидей куш корсетып отыр жигитыныз. Казырден сызге осындай жагдай жасап отырган адамнан кандай умит кутесыз?

Шанырак котеру деген оте манызды тырлик, сиз болса ел катарлы болганызды гана калап отырсыз, ал ертен сол адаммен тураласызба, жок  быр жылдан кейын кайта ажырасуга барасызба, онын баре сизге озынызге байланысты. Аке шешеныз сизге той жасап береды, олар ушин ол быр мындеттен кутылганы деп саналады, одан кейын кунделикты омиринызды осы жигитпен кандай болатын сезесыз бе? Жок оны тыпты ойланбай журсызбе? Адамга омир деген бырак рет берыледы, алдыныздагы омирыныз сизге не куаныш акеледы, немесе тек кийыншлык акеледы. Оны тек сиз озыныз шешаласыз-кайсын тандайтынызды. Алде де ойланганга уакытыныз  бар. Сау саламат болыныз.

Бекежанова Ботагоз Искракызы, психолог Астаны