Не истесем болады?

Ляззат 04.08.2015

Салеметсиз бе? Менин есимим Ляззат. Жигитим бар, журип жургениме 1,5 жыл болды. Сонгы кездери коп урсамыз, мени ренжите береди, айкайлап сойлейди, катты конилим калган кыскасы. Казир уйге демалыска келгем, ол астанада... Сонда да катты урсамыз, менин конилиме тиетин соз айтады, мен Жылап каламын. Ажыраскым келеди бирак тосекке жатып койганым бар. Болашакта калай турмыс курамын деген ойлар катты мазалайды, сол ушин ажыраса алмай журмин. Бирак уже конилим калып, суып кеттим. Тек бауыр басып калганым болмаса..... Жауап беринизши, рахмет!!

Салеметсизбе Ляззат, сиз 1,5 жыл жигитпен танысып,жакын болып журдиниз. Казыргы кезде араларыныз оте суйып кеткен жагдайда журсыз,жане коп урыс жанжал болып турады деп жазыпсыз. Сиздин казыргы ойыныз , ол жигитпен карым катынасты узейын деген ойыныз  болып тур, бырак сиз коркактап журсыз- баска жигиттер сизге карамай кетеме деп. Сонда сиз, сол жакындык болган ушин, омир бойы  урыс жаман создерды болганын калайсызбе? Омиринизде сиздин тек кана кыздыгыныз гана оте манызды деп санаганынызбе? Сиздин ойынызша, кыздар мен айелдер, куйемумен ажыраскан ,немесе куйеуы кайтыс болып кеткендер болса , одан кейын баккытты болуга ешкандай мумкундыктери жок па? Адамдардын арасында ен бырыншы Силастык, бир бирине жылы коз карасы,жане адамкершилик кана ен керекты,ен манызды болу керек. Казырден шаршап журсыз жигитиниздын кылыктарынан,ал омиринызды сол адаммен байласаныз, каяктан шыдамдыгынызды аласыз? Екы ортада ,басыныз быр емес, балалы болган кезде гана  ажырасканды калайсызбе?

Ойланыныз, озиниздын омиринизде сырт козынызбен коруге тырысыныз,содан кейын дурыс шешиминыз де табылатын шыгар. Сау саламат болыныз.

Бекежанова Ботагоз Искракызы, психолог Астаны