Ссоры с мамой

Альона 19.07.2013

Я живу в Україні..перейшла в 11 клас а мама вже рік на заробітках в Росії, і зараз на літо на один мімяц я приїхала до мами в гості...

в Україні в мене є хлопець з якими я вже два роки...

ми з мамою дуже часто сваримося, і зараз в Росію також приїзала моя тітка з дитиною(7років)...

і сюди їхати моябабуся...

мама казала що я сюди приїду в гості до неї..ми договорилися на день коли я поїду але вона вже тричі міняла рішення...

а зараз вона взагалі хоче щоб я туь вчилася в 11 класі..

я тут знаходитися не хочу ..я хочу в Україну..і в мене з мамою стосунки не дуже добрі, мені не хочеться жити разом з нею..

я як це дізналася то впала таке враження що в депресію.

мені навіть важко говорити((

я хочу додому дуже сильно я плачю дуже часто і мама баче що мені тут погано але не відпускає...

я вже так не можу, яхочю втікти додому а мамі залишити записку, вона мене не розуміє (((

Лазаренко Ольга Владимировна

Альона, доброго дня! Розумію, наскільки тобі може бути важко змінювати свій дім і країну свого проживання. Тим більше, що там залишаються твої друзі, твій клас, твоя школа. Напевне, краще було б, щоб ти все ж ще раз пояснила мамі, наскільки тобі важливо закінчити 11-й клас в Україні. Спробуй переконати її і знайти компроміс, уточни, чого вона хоче насправді. Для чого їй так необхідно, щоб ти переїжджала? Спробуй ще раз це все обговорити. Розкажи про свої почуття. А також запитай про мамині переживання. У кого з своїх родичів ти можеш заручитися підтримкою? Поговори з ними, попроси, щоб вони ще раз розказали мамі, як тобі важко покидати рідні краї і звичні місця. З іншого боку - роздивись краще те, що пропонує твоя мама. Можливо, нове місце - не таке уже й погане. Зрештою, є можливість побути з родиною і навчитися знаходити спільну мову. Удачі тобі.

Лазаренко Ольга Владимировна, психолог г. Луцк