Об отношениях

Аруна 20.05.2013

Сауле апай саламатсызба!!!!Меным жыгытымнын мынезы катты дисем де болады.Екеумиз кездесе бастаганда ол менен сураган Кызсынба деп ...Мен ЖОК дигем.Ненызы ол барин ашып сурады неше жыгытпен болдын деп карым катынаста.Негызы мен басында студент болып жургенде быр жыгытпен болгам...Содан КИЫН бырнеше Жыл откенен КИЫН быр жыгытты кездестирдим Бырак оган сенгем ол МЕНИ алдагандай болды ол менде карым катынаста болгам....Сонын барин жыгытыме ашып айткам....Онын барин ашып айтканым дурыспа Комектесинизшы...Негызы уйлену да ойымызда бар..Уйленгенен КИЫН ол Меним бетиме баспайма Калай ойлайсыз????Жауабынызга коп рахмет!!!Алла разы болсын сызге!!!!!!

Бакытты бол, Аруна!

Сенін хатында мені бір терен ойга салган соз бар,  ол мундай: "Меным жыгытымнын мынезы катты дисем де болады".  Сонла  сен  казірден бастап мінезінін каттылыгын мойындап отырсан,  ертен калай онымен бірге омір суресін?

Екіншеден, жігіт кызбен  танысканда  ол кыздын  кіммен болганын, кіммен болмаганын несін казып  тексереді?  Одан кандай пайда коретінін тусінбедім! Не ушин  сураганын  кім біледі ?

Екі жастын бірге косылу максаты -  болашак омірлерін ойлап,  сол омірді негурлым бакытты откізу  емес пе?!

Калай болсада оз озіне берік болып, алда кезкелген адамга сырынды ашпаганын дурыс болады шыгар.  Ботен адамнын ойын адам білмес...

Сау бол! Жаксылыгына тілектеспін!

Есказина Сауле

Есказина Сауле Сагиновна, психолог Актобе