Доброго вечора! Останім часом я кожного вечора лягаю спати лише з одною думкою, що я у цьомі світі шось пропустила! Мені 21 рік, я працюю і навчаюсь! Мій день складається лише з метушні, рано на роботу, а вечері універ,чи навпаки! Я відчуваю себе 40-річною тьоткою... Літом я мала 3-місячні стосунки з хлоацем до якого я мала почуття, але він повернувся до колишньої( перед тим він зустрічався з дівчиною 2 роки)
мене це дуже підкосило....і я взагалі не відчуваю радості в житті! І здавалось я знаю як вирішити цю проблему потрібний відпочинок...але відпочивати в самоті це не для мене, а усі мої рідні та друзі не знаходять часу на мене...та я і не дивуюсь...я сама рідко маю час сісти і просто відпочити... Так хочеться знайти ту рідну половинку...яка б мене розуміла і підтримувала....ех....Ну от і все... можливо зможете мені чимось помогти...бо я запуталась, і не знаю для чого взагалі живу...нема ні цілей ні мети...