Как мне забыть бывшую?

Сергій 01.08.2012

Ситуація така, що пару днів тому,дізнався що мій друг зустрічається з моєю бувшою дівчиною,щей дізнався не від нього, дівчину я й досі кохаю, хоча ми розійшлись вже пів року тому,і він чудово знав як мені погано і боляче без неї і я йому "душу зливав",а він як так можна ?Я ще не відійшов від того як ми з нею розійшлись,а він мені ножа в спину всунув,а вона чим думала.І це я так зрозумів в них це вже тягниця десь зо два місяці ,короче дужу боляче ,весь час тільки і думаю про це і стає ще гірше і гірше,хоча б сам знаю що потрібно все забути і жити далі але нічого не виходить.

Як мені це все пережити?Я нормальна людина я нікому не зробив нічого поганого за що мені це?

Мені 29 років, працюю майстром, трохи займаюсь спортом.

Сергей, с Ваших слов я поняла, что Вы до сих пор любите эту девушку!!! Зачем же её забывать?!!...что мешает Вам побороться за неё, проявить свою мужскую настойчивость и решительность...показать свою любовь своими поступками и действиями !!?... Мы, девушки, такое поведение очень ценим!  А там смотри, возможно, девушка отдаст предпочтение именно ВАМ!!!

А с другом..ну, я не знаю как там Вы по-мужски, решаете такие вопросы..?:))

Дерзайте, боритесь за свою любовь!!!