Киеуiм менiн откен oмiрiмдi eсiнe кoп тусiрeд

gulbanu 18.05.2012

salemetsiz be! otinemin, magan komektesinizwi!

kieuim ekeuimizdin uilengenimizge 2 jyl boldy. bir kyzymyz bar. januyadagy kiyn masele menin otkinwi omirim. yagni, men buryn mekteptik kezden bastap studenttik kezimde de bir jigitpen jurgen edim. bari uzak jaksy boldy. bir birimizge sendik, jaksy kordik jane bir kuni jakyn jynystyk katynasta boldyk.(en katty okinetin jerim ) sodan kein ol wet elge ketti, sol jaktan basyndagy ailarda uzbei habarlasyp turdy da sonynda ozgere bastady, ayagynda kazakstanga kelgende ekeuimiz ajyrastyk, ol menen ketip kaldy. katty kinaldym, okindim birak...

sodan kein kieuge wygarda barin kieuime aityp wyktym, ol men kelisem, bari de katelesedi, jylama uaimdama dep magan soz berdi. jagdaiymyz jaksy, wukir. kieuim ote sauatty adam, jaksy kyzmetker. birak toidan kein bir ai otpesten bizde renjisu bastaldy. kieuim magan auyr sozder aityp bastady. otken omirimdi kozgaityn boldy. sonynda uratyndy wygardy. ayagym auyr bolgannan kein wydadym. mumkin balaly bolgannan kein ozgeretin wygar dep oz ozimdi jubattym. birak olai emes. kazir de kunde bolmaganymen sol narseni aityp meni urad, jaman sozdermen balagattaidy.ol ozi katty nervnyi, mumkin jumysynan katty warwaidy ma tusinbeim,uide sal narsege boktap aikailap wygad.renjitetin sozder aitad. menin juregim auyrad, katty okinem buryngy sol isime. ne isterimdi bilmei kalam kieuim aityp jatkanda. jylaim katty... balamdy oilaim,ertengi kuni ol oskende osyndai jagdaida oskenin kalamaimyn. ol kazirde akesinin dauysy katty wyksa kozi moldirep magan karai jugired. (((

tuyskandarynyn bari meni jaksy koredi, ol jagynan wukir.kieuim uwin barin jasaimyn. birak sondada osyndai areketin koimaidy. bugin ursa meni, kelesi kuni kewirim suraid, jalynad. korkam deid, seni jogaltyp algym kelmeid, seni suiem, kewirwi deid. ketip kalain desem ake wewemdi oilap kinalam. sonda omir boiy osylai aityp meni uratyn bolady ma? kalai ozgertuge bolady? men bilem bir ret kol koterip uirengen adam ekinwi ret tagy kotered, sol areketin koimaitynyn. birak sonda da mumkin baskawa amaldarmen ozgertuge bolatyn wygar. otinemin,komektesinizwi. men buryngy isime katty okingenim sol ozimdi baska aielderden ote tomen sezinip jurem. sebebi kieuim miyma kuip tastad, sen barinen tomensin, ozindi baskalarmen salystyrma. ty ne polnocennya! deid ((((

mende samauverennost jok....

komektesinizwi...

Гульбану, салеметс!збе! С!зд!н жагдайынызга б!р жауаппен комектесу мумк!н емес, Тус!н!зс!з маселерер коп. С!зд!н калада б!л!мд! психологка барсаныз, коп нарселерды анык тус!нер ед!н!з. Осындай жагдайлардан  ек! шыгу жолдары болады: немесе айырылу, немесе семейный психологтын комег!мен б!р кел!с!м шеш!мге ерл!зайыптар кел!су керек, б!рге тургысы келсе, б!р б!р!н кеш!р!п, уаде беру- кайталанган кезде  айырылуга кел!с!м беру.