Что мне делать в данной ситуации?

Инна 06.01.2012

Доброго дня!

Мене звати Інна.Мені 14 років.Приблизно два роки мені подобався один хлопець зі школи, але коли я дізналась, що він вживає алкоголь, курить та зустрічаєтся з іншою, він мені одразу перестав подобатись.

Цей Новий Рік я зустрічала у колі родини.Там був і мій троюрідний брат.Він мені сподобався тілом, поведінкою та манерами і я не знаю що мені робити.З моїм троюрідним братом у мене хорші стосунки.Ми спілкуємось, кожного літа їздимо разом відпочивати і в нас довірливі стосунки.Можете підсказати, що мені робити(розповісти йому про свої почуття чи перечекати коли це перейде)?

Доброго дня, Інна,

Ви лише зовсім недавно розчарувалися в хлопці, який Вам довгий час подобався. І ось, на цій хвилі, Ви знову зустрічаєте свого троюрідного брата і "дивитеся на нього іншими очима". Вам здається, що Ви закохані? Почекайте трохи, розберіться в своїх відчуттях. Нині Ви маєте хорошого друга - чи хочете Ви це змінити?

Всього Вам доброго.