Я не верю парню?

Таня 10.04.2013

Ми зустрічаємось 5років. Вирішили одружитись. Але у мене появились думки, про те, що всі чоловіки зраджуюють, і краще я буду сама. Мій наречений клянеться мені що такого ніколи не буде, але я не можу йому повірити. До того часу як не вирішили одружуватись усе було добре. Не можу зрозуміти що сталось. Я його люблю, та завжди йому вірила. Допоможіть розібратись.

Таня, знайдіть причину таких думок. Можливо, ваші батьки розлучилися чи вас зраджували.

А ще: що для вас означає сім"я? чи є страхи безпосередньо пов"язані з сім"єю, шлюбом (крім тих ,що ви назвали; наприклад ,страх втрати свободи)?