Коркыныш, урейди калай женем?

Жадыра 22.03.2013

Саламатсыз ба, менин жасым 27де, менин куйеуге шыкканыма бираз болды, бирак куйеуимиз екеумиздин арамызда жакын карым-катынас али болган жок, себеби ол дореки бирден болгысы келеди, ал ондай маган унамайды жане коркынышты мен оган куйеуге шыкканга дейин ешбир еркекпен жакын катынаста болган емеспин сондыкьан ен биринши тунди сезиммен болганын калаймын. Кейде ол аймалап суймей бирден бас салганда катты коркып каша жонелем. Ол да созине сенсем осы уйленгенге дейин ешбир кызбен жакын болмаган. Мумкин екеумиздин де опытымыз жок болгандыктан да шыгар деймин. Тагы бир варианты куйеуге шыккан курбыларым алгашкы тундери жайлы айткандары менин есимде сакталып калгандыктан да шыгар деп ойлаймын. Коркынышты сондай ауыратыны жайлы айткан. Осы проблемаиды бир курбыма айтып едим ол вино ишип мас бол сонда батылданып коркынышын кетеди дейди бирак мен омири ишип кормегем. Тагы бир ойы уйыктататын дари ишип ал дейди. Не истеоимди билмеймин? Кандай кенес бересиз рахмет. Жумысынызга табыс тилеймин. Мумкин маган психологтын кабылдауында болуым керек шышар деп ойлаймын немесе сексологтын кабылдауына барганым дурыс па кайда ктмше барган жон?

Джаманкозова Билимкан Курмангаджиевна

Саламатсиз бе, Жадыра. Биринши тунди калай откизгиниз келетинин куйеуинизге  айтыныз.