Бизге уйленуге болама?

Толганай 10.03.2013

Салеметсизбе?менде киын жагдай мен оз туган агама катты гашыкпын,мен оны катты жаксы корем,суйем,олда мени суйеди биз тосекте болганбыз,ата-анамызда биледи бир-биримизди суйетинимизди,бизге уйленуге болама?

Габбасова Анаргуль Абишевна

Толганай! Сиздерге уйленуге болмайды, тосектеде бирге болу оте кауыпты, егер сен балалы болып калсан, ол бала каны ауру болып туады, себебы туыскандардын кандары бир биримен косуга болмайды. Зан жагынанда, ол сенын агана зиянды, оны былып койса тормеге отыргызады. Сен оны оте катты жаксы корсен, одан болек жур. Немесе екеулерынын омирлерин оте киын болады.