Проблемы в семейной жизни

Ольга 14.10.2012

Чотири роки тому я вийшла заміж....здавалося це раз і на все життя...однак, наші стосунки в нашому сімейному житті почали погіршуватися після того, як я завагітніла, чоловік мені не помагав, постійні сварки стали звичним станом нашого побуту...мій колишній чоловік, чк би це сказати "мамин синочок", мама бере безпосередню участю у всому що він робить і він беззаперечно її слухає...майже два роки тому в нас народилася донечка...але життя не склалося, ми розлучилися, і в моєму житті до розводу появився інший, на той час мені здавалося, той єдиний. зараз мої стосунки з колишнім чоловіком майже налагодилися, але сьогодні, в котрий раз колишній чоловік повинен був забрати дочку до себе, і так сталося випадкова, що я з теперішнім хлопцем разом з друзями віддихали з дітьми в ігровій кімнаті, з метою уникнення конфікту я винесла дитину набагато дальше, однак колишній вичеслив і почав виясняти стосунки...після цього мені чомусь дуже важко на душі, мені жаль колишнього чоловіка, я відчуваю себе винною перед ним, мені жити не хочеться

Киселевская Светлана Владимировна

Ваше чувство вины - из прошлого.
И может говорить о том, что Вы еще так и "не расстались" с бывшим мужем.
То есть - эти отношения "не закрыты" для Вас.
По какой причине и зачем Вам это надо - это вопрос.

С другой стороны - чувство вины говорит о том, что Вы не живете сегодняшним днем, а опять-таки - живете прошлыми отношениями.

Отчего? Что Вас не устраивает в сегодняшнем дне?

Сможете сама себе ответить на вопросы - и Ваша жизнь изменится.

Будут затруднения с ответами - готова поработать с вами в скайпе и дать более индивидуальные рекомендации.