Kelispeuwilikter

айнура 18.10.2011

atym ainur. jasym 22 de. jigitim ozimnen 2 jaska kiwkentai.ote kyzganwak.sal narsege kyzganyp uryp tataidy.birinwi kezderi konip jure beretinmin kazir,ynymdy aitsam,warwadym. kol kotergen kunderi kawyp ketkim keledi,birak ne poluchaetsya.ozime kol jumsamak bolgan kezderim de boldy,birak ata-anamdy oiladym. jigitimdi jaksy korem.ketip kala salaiyn desem ol ozine kol jumsai ma dep korkam.oitkeni ol magan solai dep aitty. ne istesem eken? bir akylynyzdy berseniz

Тлеубердинова Жанат Муратхановна

Айнур, салем. Мен орыс мектеб!н б!т!рд!м, казакша к!шкене кател!к болса,кеш!р.Сен!н ж!г!т!н сен! урат, кызганат, коркытат деп жазыпсын. Оз оз!не кол жумсагын да кел!пт!. Ок!н!шт!.Б!рак оны суйем!н дейс!н. Айнур, сенен сурайын деген!м, сен махабатты калай тус!нес!н? Мен махабатты былай тус!нем - махаббат мен уш!н - мейр!мд!л!к, наз!кт!к, колдау, жактау, кам жасау.  Сен!мен болган жагдайлар -дурыс емес, ондай болмау керек. Ешканадай махаббат, калай адамды суйсемде, онын колын котерген!н актамайды.  Корыкпа , ондай адамдар оз!не кол жумсамайды. Ондай адамдар б!р урса, ом!р бойы урады. Сен одан катты коркасын, тус!нем!н. Саган колуш!н берет!н б!реулер барма? Ата анан, агаларын, доскыздар? Сен бул жагдайды жасырма, айт. Бар ом!р!н ал! алдыда, нен! тандайсын -соны аласын. Алматыда, баска каладарда, "Центр помощи жертвам домашнего насилия" деген бар. Телефонын интернеттен тауып алда сонда званда, олар саган м!ндетт! турде комектесед!.  Ты молодец, что пишешь и просишь помощи! Не останавливайся, защити себя, я верю. что у тебя все будет хорошо, главное, не молчи!