Проблемы в интимной жизни

Андрей 21.12.2017

Мені 20 років, зустрічаюся з дівчиною 5 місяців, люблю її,а вона мене, але проблема в тому що коли діло доходить до сексу, в мене починається паніка, наче спочатку все добре є ерекція і так далі, а коли починається сам статевий акт то від переживання я нічого не можу зробити, перед цим був невдалий статевий акт з іншою дівчиною і після цього почався страх. що робити як перебороти себе?

Мартынюк Татьяна Ивановна

   Доброго дня Андрій . Оскільки фізично ви здорові (якщо ви проходили обстеження у уролога) то вам просто потрібно пропрацювати з психологічним блоком котрий виник під час невдалого статевого акту. Для початку ви маєте проаналізувати з яких причин, це трапилось першого разу - перевтома, надмірна кількість випитого алкоголю... т.д.  Наступним кроком має бути усвідомлення, що данна ситуація не ставить на вас як на чоловікові хрест . хоч раз у житті щось подібне трапляється практично у кожного чоловіка

С уважениям Татьяна, психолог Луцк