- Опишите проблему
- Получите ответы
- Выберите лучшего психолога
- Быстрое решение проблемы
- 480 ₽ за 5 и более ответов
- Гарантия сайта
- Анонимная консультация
- от 2000 ₽ за 50 минут
- Гарантия замены психолога
Добрий день.В мене така проблема я боюсь людей.Неможу навіть спокійно по вулиці ходить постійно ховаю обличчя тому,що я вважаю що я негарна і боюсь щоб оточуючі дивились на мене і коли дивлюсь в дзеркало то сама собі кажу що я негарна .Цей комплекс у мене давно і все погіршується скоро з кімнати виходить не буду.Коли в моїх подруг були хлопці то я була сама.Зараз у мене є коханий і я навіть йому не дивлюсь в очі постійно відвертаюсь бо він дуже гарний а я ні,він мене любить і говорить що готов чекать поки це пройде,но яж знаю що йому це надоїда.Моя сімя і друзі мене заспокоюють но я їм не вірю бо це рідні і вони не можуть сказать нічого поганого.Допоможіть мені будьласка!!