Сизге коиганым дурыспа

erasil 31.08.2014

Саламатсыз.Мен аягыма колтыгыма жагымсыз иic жугып калган.коп болды кетпей жургенине.енди сол нарсе маган кере асерин берип жур.кошеде жургенде жургенде.автобуста отканда озимди ынгайсыз сезинип уялып ишимнен катты уаимдап отырам.бир ауру сиякты жабысып алдыда бул оилар кетер емес кашан кетет калай кетед коп ари катты уаимдаим.осыны сизге жазганым дурыс болса маган акыл кенесинизди аитсам дим.рахмет

Ерасыл!

Ма“ан хат жаз“аныЈ д±рыс.

Осындай ›иын жа“дайларда ±ялмай мамандардыЈ кймегін іздеу керек,

Сен біріншіден міндетті тЇрде ДЕРМАТОЛОГ  кожный врач немесе тері ауруларын ›арайтын дЩрігерге баруын керек!

Ол сосын са“ан не істейтініЈді айтар,

МЇмкін та“ы да жал“астырып бйтен арнайы дЩрігерге жіберер.

СеніЈ айтып отыр“ан жа“дайыЈнын  себептері ЩртЇрлі болуы мЇмкін.

Есказина Сауле Сагиновна, психолог Актобе