Мен кыз емеспин

айдана 01.06.2014

Я солай бирак озимнен 7жас улкен жигитпен сойлесем ол оте иманды тарбиели жаксы жигит мени жары етип алгысы келеди бирак мени кыз емес екенимди билмиди калай айтам негизи ол жигитпен танысканымша мен 4 жыл бир жигитти жаксы корп журдим осы жигиттти кездестирдим ана жигитпен журми калдым себеби кыздыгымды алган жигит анаша шегетин,жумыс жасамайтында туракти не истесем, жаксы жигитке озиме кимаймын шынымды айтсам.

Биржанова Жанат Амантаевна

Айдана, салеметсиз бе! Кыз емеспин деп, озинизди киналайбермениз. Казирги жигитиниз жаксы жигит болса - тусинеди, ойткени оган сиз керексиз. Маселе кызсыз ба, кыз емессиз ба - ода емес. Маселе сенимде. Сиз оган сенбейтурсыз, бирак суйесиз оны. Сиздин сенимсиздигиниз сизди коркытып тур - ол жигит кыз еместигинизди билсе тастапкетема деген ой. Ол жигитке шынынызды айтсаныз, белгили болады - кандай жигит екени. Уакытыныз болса, келиниз. Жанат.