Мен дос кызыма комектеским келет кенес айтып

Молдир 27.02.2013

меним дос кызымнын мамасы кешкентай кезинде кайтыс болган,папасы уже 3 рет уйленген.Енди казирги айели меним дос кызымен солеспейди онын устине агайындарыда солеспей калган калай сол айел келгели.Ол осы омирден тунелип жур соган комектеским келет.Жабауын кутем сизден кандай кенестер айтуга болады.

Молдир, сен озин оган комектесе алмайсын. Оган мектептеги психологпен жумыстану керек, ягни озине унайтын секцияма, кружок па, студия мага катысу керек. Бул мэселе оте киын, буган тек специалист комектесе алады, бирак ол бир кунде тузеле калатын жагдай емес. Дос ретинде сен оган жылы созбен, сиздин жасыныздагы кыздарга не лайыкты, соны кызыктаныз бирге.