Денсаулык

Асия 04.02.2013

Салеметсиз бе? маган казакша айтынызшы, маган психологтын комеги керек, менде сонгы кездери тез ашуланып, ызаланам . озимнин артык кеткенимди билсемде шек коя алмайм. себеби мен бала котере алмай журмин,менин еки трубама операция жасау керек. менин жасаткым келмейди сонын асериме типти кейбири озимди танымай калам. озимди калай тежеуге болады? уйде улкендер бар солардын созин котере алмай журмин. ашулана берем. маган кенес бериниздерши. ауруды ен болмаганда психологический женуим керек деп ойлайм . бирак колымнан келер емес.

Курметти Асия!

Менин ойымша, казыргы озинизге унамайтын, озинизди кинап отырган  конил куйиниздин себеби - бала котере алмагандыгынызбен коса, сол баланы котеру ушин истейтин операцияга бата алмай, коркып отырганыныз.

Операцияны жасаткыныз келмегениниздин бир  себеби бар шыгар, оны озиниз билесиз.

Операцияны истеу немесе  истемеуин , озиниз тездетип  шешуиниз керек!

Менин ойымша,  осы маселени шешкеннен кейин бир тыныштык таба аларсыз!

Кабылданган шешим  - бул сиз ушин  дербес дурыс шешим болып табылады. Ботен адамдардын буган катысы жок, бул маселедеги шешуши рольди тек сиз гана  аткарасыз.

Ал азирше, ашу  келе жатканда немесе жыныныз келгенде, келеси амалдарды орынданыз:

- 10 рет мурын аркылы терен дем алу;

- 100 дейин ишинизден санау;

- 5-6 рет жудырыгынызды мыктап кысып, сосын бос устау ;

- салкын су ишу;

- болмедеги  орынынызды ауыстырып туру, арли-берли журу.

Алгы тилекпен,

Есказина Сауле