Боюсь смерти близких

віка 04.05.2012

Добрий вечір. Допоможіть будь ласка. На протязі вже довгого часу я уявляю смерть своїх рідних близьких людей(яких я дуже люблю). Уявляю у всіх подробицях, де, коли , як, навіть у чому вдягнута піду на похороню.уявляючи це все я плачу. Недавно я навіть почала уявляти смерть своєї тримісячної дитини. ці думки мене дуже лякають. Підскажіть будь ласка , що це може бути, і що мені робити. Буду вдячна за всі поради.

Здрастуйте, Вікторія!
Можливих причин 2:
 - або Ви цього дуже боїтесь (тобто, смерті близьких);
 - або є невиражена агресія (може навіть витіснена) на адресу рідних.

В будь-якому разі, це свідчення глибоких внтурішніх переживань, а тому не завадить попрацювати з психологом. Звертайтеся - я допоможу!