Как научить мужа ценить меня?

Мария 17.03.2012

Він один у мами. Ми живем окремо. Одружились 8 місяців назад. його мама не дає нам жити, контролює його. коли ми сваримся він уникає розмови. З часом не розвязаний конфлікт перетворюєтся в скандал після якого він тікає до мами і сидить там до тих пір пока я не почну просити шоб вернувся. за цей час поки він у мами - вона йому говорить що я маю за ним бігти. з дня весілля він пішов уже 5 раз (на тиждень). Чи вата з ним залишатись чи це буде завжди так. Я люблю його, і готова прощати - але всьому є межі, я угробила собі здоровя. Підскажіть як діяти?

Овсяник Людмила Михайловна

Пока не сделаете из своей свекрови подружку - ничего хорошего не будет. А подружиться можно дополнительным вниманием к пожилой женщине.