Отец ругает меня

Нікіта 30.01.2012

Я ще навчаюсь в школі, мені 17 і раптом в такі морози я захворів, але батьки мене відправляли в школу в температуру -17, я не пішов, а пішов в лікарню де мені приписали таблетки та постільний режим.

Від батька я наслухався про те що я симулянт та "шлангую" від заннять, а від мами про розчарування в тому що я не хочу навчатися, а де ж хвилювання про сина?.

І це не перший випадок, постійно кричать на мене за меншої провини, не довіряють та ніколи не хочуть вислухати.

Порадьте що робити, я в відчаї, адже мені здавалося що батьки єдині люди яким можна довіритись та розкритися.

Яковлева Александра Ивановна

 Никита, это так плохо, что Ваш отец Вам не доверяет.

Вы просто скажите ему, что когда он будет стареньким и не сможет подниматься или передвигаться, Вы обязательно ему поверите, и купите самую дорогую инвалидную коляску и будите с ним гулять.

А если он Вам ответит, что он до этого не доживет, то напомните ему, чтобы он огляделся вокруг и обратил внимание на стариков, таких же одиноких и брошенных, может быть именно из-за того, что не захотели ВЕРИТЬ СВОИМ ДЕТЯМ, они и остались не нужными своим детям. Будет ругать Вас, распечатайте ему мой ответ, пусть он занет, что его поведение, как  отца,  не все одобряют.

Удачи Вам и привет батьке!