Можно ли принимать долго таблетки?

Наталия 29.04.2016

У мене така болезнь як епілепсія і я принімаю таблетки фінлипсін,але мені дуже погано сильна дипресія,страшно,і таке буває що я в ночі можу кричати.я почала пити таб.гідозепам і мені набагато лучше,пю я його вже рік,і я хотіла запитати чи можна довго його пити тому що з ним набагато лучше.а якщо ні то дайте будь ласка совет що мені робити дальше.Дуже вам дякую

Тарасова Екатерина Владимировна

Здравствуйте, Наталия. Думаю, Вам стоит обратиться к врачу, который назначал таблетки и рассказать о том, что с Вами происходит. Только так можно будет Вам помочь.

Искренне желаю удачи и всего Вам наилучшего.

Екатерина Владимировна, Нижний Новгород, консультации по Skype