Мои родители ничего мне не разрешают

Юля 06.08.2015

Мені 17 років, у мене є кохана людина! Коли ми почали зустрічатися, мої батьки були раді,що їх дитина сміється і радується

Але 15 числа я поїхала поступати, мені почали звонити всі родичі і давити на жалость. Я весь час була з моїм хлопцем. Коли поїхала через пару днів, почались сварки, такі що я не люблю маму, ніколи не питаюсь совета

Всі кажуть, що я вже сама. А це не так, я як наймичка! Юля подай,принеси,зроби,навари, вже надоїло. Поділилась з коханим, він це тож казав

Тепер, що не хочу поїхати до нього зберегти стосунки то не пускають. Хочуть вирішувати, ким буду, що буду робити.

Почали знайомитись самі з батьками хлопця і сваритися,він вже не витримує хоче послати все к чортам. Бо все життя терпіти таке неможливо.

Я прошу дайте пораду!

Купрейкина Юлия Васильевна

Юля, здравствуйте.

К сожалению, я не знаю украинского языка  и мне сложно понять, в чём суть Вашего вопроса.

Судя по по теме вопроса "Мои родители мне ничего не разрешают", могу сказать Вам следующее. Вам 17 лет и Вы достаточно взрослый человек, чтобы принимать самостоятельные решения. Уверена, Ваши родители желают Вам только добра. Поэтому попробуйте донести до них свою позицию, но избегая категоричности. Сделать это можно, если начать разговор со слов "я", "мне", далее - Вы говорите о своих чувствах, выражаете свои желания и просьбу. Например. "Мне очень грустно и я очень переживаю из-за того, что Вы мне запрещаете ...., а мне бы хотелось...., поэтому я прошу ...." Обязательно закончите диалог фразой "Что ты об этом думаешь?"

Я желаю Вам удачи!

Купрейкина Юлия Васильевна, психолог в Омске