Куйеуммен жыныстык катынасым жайлы

Жанар 24.06.2015

Салеметсизбе! Мен куйеуiмдi оте жаксы коремiн жане сылаймын, уйленгенимизге 3 жылдай уакыт болды, бир бала баламыз бар. Тунде маган куйеим жакындаса менiн жыным келедi,ол бой бой бермидi,мен бурынгыдай канагат етпеймiн,куйеуме айта алмаймын. Кейде ол ренжип калады. Арамыз содан суып, сезiмiмiз ошiп калама деп катты коркамын..

Жанар,салеметсизбе, хатынызды конил болип окип шыктым. Бир жагынан ,куйеумды оте жаксы корем деп жазыпсыз, екинши жактан,суйген жан жолдасыныздан жакындыктан кашып турсыз. Жазганыныз бир бирине сайкес кемей тур гой.  Кандай себеппен  озиниздын айел парызыныздан кашкаптап турсыз, оган не себеп? Бурында да сондай болдыныз бе,жок , баланы туганнан кейин, кунимен тунимен балага карап катты шаршаганнан сондай болып журсизбе. Бул сурактарга ,жане баскаларга жеке консультацияга келгенде шешим табуга болар еды. Орыстарда жаксы макал бар: Тосек татуластырады" деген. Сол макалдагы айтылган соз оте дурыс. Семьяда кей быр кезде урыс та болады, ренжис де болады,бырак, кешке карай, бир тосекке жатканда, баре де умитылады. Сизге казыр , кандай озгеристер сизбен болыпжатканды тусуну керек, немесе , кайта кайта куйуынзге терыс карап журсеныз, ол сыртан озине баска айел табу мумкин. Ол сизге керекты ме? Озиниз Астана каласынан болсаныз, маган бир рет болсада жеке кабылдауга жазылып алдынала ,келсеныз,оте жаксы болар еды. Бир сагаттын колеминде оз озинизды жагдайынызды сыртан коргендей болып, сизбен не  болганын тусуне бастайтынедыныз.  Сизге айтатыным -  котерген маселеныз оте манызды,сондыктан копке созбай шешимды де табу керек сизге. Сау болыныз.

Бекежанова Ботагоз Искракызы, психолог Астаны