Кому верить?

Богдан 23.06.2015

Я зустічаюся з дівчиною майже 3 роки. Все було добре до певного моменту, поки її, можна так сказати коханець, не подзвонив до мене. Моя дівчина була так, як нічого не сталося. Він мені розказав про неї, яка вона на справді, що вона мені зрадила. Я не вірив до того часу поки він мені навів докази, що він з нею мав інтимні стосунки. А дівчина цього не пітверджує незважаючи на докази, говорячи, що це фальшиві докази. Кому вірити?

Тарасова Екатерина Владимировна

Здравствуйте.

Попробуйте почитать -Как доверять в отнош...

удачи

Екатерина Владимировна, Нижний Новгород, консультации по Skype