Как побороть лень?

ілона 28.12.2014

Доброго вечера! мені 19 років. живу з тіткою, мама померла, я інвалід дитинства. моя тітка нічого не хоче робити, не смачно готує мало прибирає, більше часу проводить в Однокласниках і лежить дивиться цілими днями дивиться телевізор. що робити

Лазаренко Ольга Владимировна

Доброго дня, Ілоно! Вам не підходить щось у поведінці тітки. Я так розумію, що ви багато в чому залежите від неї. В чому тоді її поведінка зачіпає ваші інтереси? Чи могли б ви поговорити із тіткою і попросити робити те, що потрібно для вас? Якщо ж вона не погодиться, то, напевне, слід звертатися до соціальної служби, які повинні надавати соц. працівника по догляду за інвалідами.

До побачення.

Лазаренко Ольга Владимировна, психолог г. Луцк